Jak kupować?

Zakupy w kilku krokach

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami! Zamówienie w naszym sklepie może zostać przyjęte na kilka sposobów:
- Na stronie kobolddefense.com
- Emailowo pod adresem info@koboldcustoms.com
- Telefonicznie pod numerem +48 605 622 993

W katalogu posiadamy zarówno produkty od zewnętrznych producentów oraz naszej własnej marki. Czas realizacji zamówienia na dany produkt wyświetlany jest na karcie informacyjnej produktu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że czas realizacji całego zamówienia będzie równy czasowi realizacji pojedynczego produktu z najdłuższym czasem realizacji (istotne gdy np. jeden z produktów w koszyku jest produkowany na specjalne zamówienie).

Sposoby płatności:
Udostępniamy kilka możliwości zapłaty za zamówione produkty, w tym: płatność przelewem tradycyjnym, płatność przelewem elektronicznym lub kartą, płatność przy odbiorze.

Darmowa dostawa:
Dla zamówień o wartości przynajmniej 150 zł oferujemy darmową dostawę do punktu odbioru InPost, DPD lub Orlen na terenie Polski. Dla zamówień o wartości przynajmniej 300 zł oferujemy darmową dostawę kurierem InPost, Poczty Polskiej lub DPD pod wskazany adres na terenie Polski. Więcej na https://kobolddefense.com/pl/i/Czas-i-koszty-dostawy/4.

Status i szczegóły zamówienia:
Historia zamówień może zostać sprawdzona w sekcji Konto (dla zarejestrowanych użytkowników). Dodatkowo każde zamówienie jest potwierdzane wiadomością email wysłaną na adres podany przy składaniu zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium